
De productie-informatie van de tractor (MT635B) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 152 to 223 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 307 cm |
| Bodemvrijheid | 56 cm |
| Hoogte (cabine) | 313 cm |
| Lengte | 523 cm |
| Staaf achteras | 109 by 2997 mm |
| Breedte | 299 cm |
| Landbouw voorbanden | 380/85R34 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 480/80R46 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Sisu 74ETA |
| Vloeistofgekoelde verticale in lijn |
| 6-cilinder 24-klepper |
| Diesel met turbo |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
|---|---|
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
| Displacement | 7.4 L |
| Boring/Slag | 108 x 134 mm |
| Vermogen | 160.3 kW |
| Compressie | 17.5:1 |
| Voorverwarming | 1000W koelvloeistofverwarmer OptOptioneel |
| Koelvloeistofcapaciteit | 33.7 L |
| Oliecapaciteit | 18.9 L |
| Startspanning (volt) | 12 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 67.0 L |
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met verwarming en airco. Optionele pneumatische cabine-ophanging en automatische klimaatregeling. |
| Four-wheel drive |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch Optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Engine RPM | 540@2037 |
|---|---|
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
| 1000 (1.375) | |
| 540/540E OptOptional | |
| Koppeling | Elektro-hydraulische natte schijf |
| 540E@ 1598 | |
| 1000 (1.75) | |
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
| 1000@2031 |
Ontdek de MT635B tractor, een krachtige machine ontworpen voor optimale prestaties op het land. Met een indrukwekkend vermogen van 215 pk en een robuuste 6-cilinder Sisu motor, biedt deze tractor de kracht die nodig is voor al uw landbouwbehoeften. De continu variabele transmissie (CVT) zorgt voor soepele overgangen en maximale efficiëntie. Uitgerust met een efficiënt hydraulisch systeem met een totale flow van 147.6 lpm, is de MT635B klaar voor elke taak. De stevige constructie, inclusief vierwielaandrijving en hydraulische natte schijfremmen, garandeert betrouwbaarheid en veiligheid. Deze tractor is ideaal voor agrariërs die op zoek zijn naar een veelzijdige en krachtige machine met een focus op productiviteit en comfort, gebouwd in Frankrijk door Challenger.