
De productie-informatie van de tractor (MT867) bevat details over de fabricage.
| Landbouw rupsbandtrekker |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
No data available
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoelde in lijn |
| Diesel met turbo |
| 6-cilinder |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
|---|---|
| Displacement | 16.2 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 1730 |
| Boring/Slag | 142 x 170 mm |
| Olie verversen | 500 h |
| Startspanning (volt) | 24 |
| Koppel RPM (Toerental) | 1450 |
| Koppel | 3099.8 Nm |
| Nominaal Vermogen (bruto) | 495.0 kW |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Accu-VT |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met airconditioning. |
| Drive | Rupsband / Rupsvoertuig |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000/1000E |
Ontdek de krachtige Challenger MT867, een rupsbandtrekker die is ontworpen voor de zwaarste landbouwtaken.Met een indrukwekkend nominaal vermogen van 495.0 kW en een koppel van 3099.8 Nm, biedt deze tractor ongeëvenaarde prestaties.De vloeistofgekoelde, 6-cilinder dieselmotor met turbo zorgt voor betrouwbaarheid en efficiëntie, terwijl de continu variabele transmissie (Accu-VT) zorgt voor soepel en traploos schakelen.Geniet van het comfort in de standaard cabine met airconditioning, ideaal voor lange werkdagen.De machine is uitgerust met een onafhankelijke aftakas achter met een toerental van 1000/1000E, en een hydraulisch systeem met een pompflow van 58.1 gpm [219.9 lpm].De Challenger MT867, een betrouwbare partner voor elke boer.