De productie-informatie van de tractor (MT475D) bevat details over de fabricage.
| Landbouwtractor (Utility) |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 266 cm |
|---|---|
| Staaf achteras | 94 by 2870 mm |
| Verzendgewicht | 5670 kg |
| Staaf achteras | 94 by 2286 mm |
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| AGCO Power 49AWI |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel met turbo en lucht-lucht intercooler |
| 4-cilinder 16-kleps |
| Startspanning (volt) | 12 |
|---|---|
| Emission control | Selective catalytic reduction (SCR) |
| Vermogen (bruto) | 96.9 kW |
| Luchtfilter | Dubbel droog element |
| Fuel system | Elektronische hogedruk common-rail |
| Displacement | 4.9 L |
| Emissions | Interim Tier IV |
| Boring/Slag | 108 x 134 mm |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
| Voorverwarming | Thermostart |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Techstar CVT |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. |
| Natte schijfremmen |
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| 540/540E/1000/1000E | |
| Type Aftakas achter | 540/1000 |
| 540/540E/1000 |
Ontdek de kracht en veelzijdigheid van deze Challenger tractor, ideaal voor al uw landbouwbehoeften. Met een AGCO Power 4.9L dieselmotor, turbo en lucht-lucht intercooler levert hij indrukwekkende prestaties. Deze tractor is uitgerust met een Techstar CVT transmissie voor traploos vermogen en biedt een aftakas met diverse opties, waaronder 540/540E/1000/1000E. De hydrauliek is voorzien van een closed center load sensing (CCLS) systeem met een capaciteit tot 109.8 lpm. Met een comfortabele cabine inclusief airconditioning, vierwielaandrijving en natte schijfremmen, garandeert deze Challenger tractor een aangename en veilige werkervaring. De achterhefcapaciteit van 5171 kg maakt hem geschikt voor zware toepassingen.