
De productie-informatie van de tractor (MT475B) bevat details over de fabricage.
| Landbouwtractor (Utility) |
| De grootste tractor in de MT400B-serie, de MT475B, werd in 2008 toegevoegd toen de rest van de lijn werd opgewaardeerd naar EPA Tier 3-motoren. |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|---|
| $73,066 (2009 4WD ) | |
| Oorspronkelijke prijs | $65,785 (2009 2WD ) |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Front tread | 145 to 216 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 281 cm |
| 2WD Gewicht | 5078 kg |
| Hoogte (cabine) | 279 cm |
| Lengte | 481 cm |
| 4WD Gewicht | 5400 kg |
| Breedte | 201 cm |
| 4WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 440/65R28. Rear: 540/65R38 |
|---|---|
| 2WD Standaardbanden (agrarisch) | Front: 10.00-16. Rear: 460/85R34 |
| 2WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 11.00-16. Rear: 460/85R38 |
| 2WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 10.00-16. Rear: 460/85R38 |
| 4WD Standaardbanden (agrarisch) | Front: 340/85R28. Rear: 420/85R38 |
| Front: 480/65R28. Rear: 600 | |
| 4WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 380/85R28. Rear: 460/85R38 |
| 2WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 10.00-16. Rear: 420/85R38 |
| 4WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 340/85R28. Rear: 460/85R34 |
| 4WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 340/85R24. Rear: 460/85R30 |
| 4WD Optionele banden (agrarisch) | Front: 420/70R28. Rear: 520/70R38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar C6.6 |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel met turbo |
| 6-cilinder 24-klepper |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
|---|---|
| Displacement | 6.6 L |
| Vermogen (bruto) | 89.5 kW |
| Boring/Slag | 105 x 127 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Luchtfilter | Droog |
| Fuel system | Elektronische hogedruk common-rail |
| Emissions | Tier III |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier powershift versnellingen in vier groepen. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower IV |
|---|---|
| Koppeling | Natte schijf |
| Type | Powershift met vier snelheden |
| Versnellingen | 16 vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met airconditioning. |
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch Optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Front PTO Type | 1000 (1.375) |
| Type Aftakas achter | 540/1000 |
| Front PTO | Onafhankelijk OptOptioneel |
Ontdek de krachtige Challenger MT475B tractor, ideaal voor diverse landbouwtoepassingen. Deze tractor, geproduceerd in Frankrijk door Challenger, een merk van AGCO, biedt een indrukwekkende 120 pk. Met een robuuste 6-cilinder Caterpillar C6.6 dieselmotor met turbo en een vermogen van 89,5 kW, levert de MT475B betrouwbare prestaties. De transmissie is uitgerust met een powershift systeem met vier snelheden, wat zorgt voor soepel schakelen tussen de 16 vooruit- en achteruitversnellingen. Deze tractor beschikt over een open center hydraulisch systeem met de mogelijkheid tot het aansluiten van 2 tot 4 ventielen, en biedt een aftakas achter met de opties 540/1000 tpm. Met een achterhefcapaciteit van 4168 kg is hij geschikt voor zwaardere werktuigen. Veiligheid en comfort zijn gewaarborgd dankzij hydraulische natte schijfremmen en een optionele cabine met airconditioning. De MT475B is gebouwd voor duurzaamheid en efficiëntie op het land.