
De productie-informatie van de tractor (MT525B) bevat details over de fabricage.
| De Challenger 525B is vergelijkbaar met de Massey Ferguson 6465 en 7465. |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Flange rear axle |
| Spoorbreedte achter | 138 to 223 cm |
|---|---|
| 2WD Wielbasis | 284 cm |
| Hoogte (cabine) | 286 cm |
| Breedte | 205 cm |
| 4WD Wielbasis | 278 cm |
| 2WD Voorloopvlak | 162 to 210 cm |
| Bodemvrijheid (trekboom) | 39 cm |
| Lengte | 427 cm |
| 4WD Spoorbreedte voor | 156 to 205 cm |
| 2WD Voorloopvlak | 185 to 243 cm (wide row-crop axle) |
| Landbouw voorbanden | 14L-16.1 (2WD) |
|---|---|
| 14.9R28 (4WD) | |
| Landbouw achterbanden | 18.4R38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar 3056C |
| Vloeistofgekoelde verticale in lijn |
| Diesel met turbo |
| 6-cilinder |
| Startvermogen | 3.0 kW |
|---|---|
| Startspanning (volt) | 12 |
| Vermogen | 88.0 kW |
| Oliecapaciteit | 14.5 L |
| Koelsysteem | Viscose ventilator |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Fuel system | Elektronische directe injectie |
| Displacement | 6.0 L |
| Emissions | Tier II |
| Boring/Slag | 100 x 127 mm |
| Stationair toerental (RPM) | 800-2350 |
| Koelvloeistofcapaciteit | 28.0 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
| Compressie | 17.5:1 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier gesynchroniseerde versnellingen (1-4) in twee gesynchroniseerde groepen (laag/hoog) met een vier-snelheden (A-D) powershift op de links-handige power shuttle hendel. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower IV |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische natte schijf |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 32 vooruit en achteruit |
| Vier versnellingen met zes powershift groepen. De AutoPower VI werd beschikbaar in 2005. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower VI |
|---|---|
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 24 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar CVT |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 56.0 L |
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
| 32-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| 24-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| Continu variabele transmissie |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met verwarming en airco. Optionele pneumatische cabine-ophanging en automatische klimaatregeling. |
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch Optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| 1000E@1548 | |
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
| 540E@1533 | |
| Engine RPM | 540@1980 |
| Type Aftakas achter | 540/1000 (1.375) |
| 1000@2000 | |
| 540/540E/1000 OptOptional |
Ontdek de kracht en veelzijdigheid van de MT525B tractor, een robuuste machine ontworpen voor uiteenlopende agrarische taken.Met zijn krachtige Caterpillar 3056C motor, die 88.0 kW levert, en een brede keuze aan aftakastoerentalopties (540/540E/1000), is deze tractor een betrouwbare partner voor elk seizoen.De MT525B biedt een comfortabele en ergonomische werkplek, uitgerust met een standaard cabine met verwarming en airconditioning. Kies uit verschillende transmissieopties, waaronder de AutoPower IV en TechStar CVT, voor optimale flexibiliteit en efficiëntie op het land.Deze tractor onderscheidt zich door zijn sterke hydraulische systeem met een druk van 200.0 bar en een totale flow van 109.8 lpm, wat zorgt voor soepele bediening van werktuigen. De stevige constructie en de optionele vierwielaandrijving garanderen stabiliteit en tractie onder alle omstandigheden.