De productie-informatie van de tractor (MT535B) bevat details over de fabricage.
| De Challenger MT535B is vergelijkbaar met de Massey Ferguson 7475. |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Flange rear axle |
| 4WD Spoorbreedte voor | 156 to 205 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 284 cm |
| Bodemvrijheid (trekboom) | 39 cm |
| Hoogte (cabine) | 286 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Staaf achteras | 81 by 2870 mmOptOptional |
| Breedte | 205 cm |
| Spoorbreedte achter | 152 to 223 cm |
| 2WD Voorloopvlak | 185 to 243 cm (wide row-crop axle) |
| 2WD Voorloopvlak | 162 to 210 cm |
| Staaf achteras | 81 by 2082 mmOptOptional |
| Landbouw voorbanden | 11.00-16 (2WD) |
|---|---|
| 480/70R28 (4WD) | |
| Landbouw achterbanden | 580/70R38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar 3056C |
| Vloeistofgekoelde verticale in lijn |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo |
| Koelvloeistofcapaciteit | 25.5 L |
|---|---|
| Startspanning (volt) | 12 |
| Vermogen | 99.2 kW |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Koelsysteem | Viscose ventilator |
| Displacement | 6.0 L |
| Emissions | Tier II |
| Fuel system | Elektronische directe injectie |
| Boring/Slag | 100 x 127 mm |
| Stationair toerental (RPM) | 800-2350 |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
| Compressie | 17.5:1 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier gesynchroniseerde versnellingen (1-4) in twee gesynchroniseerde groepen (laag/hoog) met een vier-snelheden (A-D) powershift op de links-handige power shuttle hendel. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower IV |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische natte schijf |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 32 vooruit en achteruit |
| Vier versnellingen met zes powershift groepen. De AutoPower VI werd beschikbaar in 2005. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower VI |
|---|---|
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 24 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar CVT |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 56.0 L |
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
| 32-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| 24-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| Continu variabele transmissie |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met verwarming en airco. Optionele pneumatische cabine-ophanging en automatische klimaatregeling. |
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| 1000@2000 | |
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
| Engine RPM | 540@1980 |
| 540/540E/1000 OptOptional | |
| Koppeling | Elektro-hydraulische natte schijf |
| 1000E@1548 | |
| 540E@1533 | |
| Type Aftakas achter | 540/1000 (1.375) |
Ontdek de veelzijdige Challenger MT535B tractor, ideaal voor moderne landbouwwerktaken. Deze krachtige tractor, gebouwd in Frankrijk, biedt een betrouwbare Caterpillar 3056C dieselmotor met turbo en elektronische directe injectie. Met opties zoals AutoPower IV, AutoPower VI of de TechStar CVT transmissie, en een efficiënt hydraulisch systeem, is de MT535B ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak. De cabine is standaard uitgerust met verwarming en airconditioning, en biedt een comfortabele werkomgeving voor lange dagen. De MT535B is geschikt voor diverse toepassingen, van standaard landbouw tot specifieke rijenculturen, en staat garant voor duurzaamheid en efficiëntie op uw bedrijf.