De productie-informatie van de tractor (MT545B) bevat details over de fabricage.
| De Challenger MT545B is vergelijkbaar met de Massey Ferguson 7480. |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Flange rear axle OptOptional |
| Wielbasis | 284 cm |
|---|---|
| Hoogte (cabine) | 286 cm |
| Breedte | 205 cm |
| 4WD Spoorbreedte voor | 155 to 226 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Bodemvrijheid (trekboom) | 39 cm |
| Staaf achteras | 81 by 2082 mm |
| Staaf achteras | 81 by 2870 mm |
| 2WD Voorloopvlak | 185 to 243 cm (wide row-crop axle) |
| 2WD Voorloopvlak | 162 to 210 cm |
| Spoorbreedte achter | 144 to 230 cm (flange) |
| Spoorbreedte achter | 140 to 295 cm (long bar) |
| Spoorbreedte achter | 140 to 231 cm (short bar) |
| Landbouw voorbanden | 11.00-16 (2WD) |
|---|---|
| 480/70R28 | |
| Landbouw achterbanden | 580/70R38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar 3056C |
| Vloeistofgekoelde verticale in lijn |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo |
| Koelvloeistofcapaciteit | 25.5 L |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 14.5 L |
| Vermogen | 106.6 kW |
| Compressie | 17.5:1 |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Displacement | 6.0 L |
| Emissions | Tier II |
| Koelsysteem | Viscose ventilator |
| Boring/Slag | 100 x 127 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Stationair toerental (RPM) | 800-2350 |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier gesynchroniseerde versnellingen (1-4) in twee gesynchroniseerde groepen (laag/hoog) met een vier-snelheden (A-D) powershift op de links-handige power shuttle hendel. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower IV |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische natte schijf |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 32 vooruit en achteruit |
| Vier versnellingen met zes powershift groepen. De AutoPower VI werd beschikbaar in 2005. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower VI |
|---|---|
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 24 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar CVT |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 56.0 L |
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
| 32-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| 24-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| Continu variabele transmissie |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met verwarming en airco. Optionele pneumatische cabine-ophanging en automatische klimaatregeling. |
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch Optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| 1000@2000 | |
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
| Engine RPM | 540@1980 |
| 540/540E/1000 OptOptional | |
| Koppeling | Elektro-hydraulische natte schijf |
| 1000E@1548 | |
| 540E@1533 | |
| Type Aftakas achter | 540/1000 (standard) |
Ontdek de krachtige en veelzijdige Challenger MT545B tractor, gebouwd voor optimale prestaties in diverse landbouwtoepassingen. Deze tractor, onderdeel van de MT500B-serie, biedt een indrukwekkend vermogen dankzij de Caterpillar 3056C motor. Met een koelsysteem dat gebruikmaakt van een viscose ventilator en een ruime koelvloeistofcapaciteit, blijft de motor koel, zelfs onder zware belasting. De MT545B is uitgerust met een geavanceerd hydraulisch systeem, inclusief een gesloten center drukstroomregelingssysteem (PFC) en meerdere achterventielen, wat zorgt voor efficiënte bediening van werktuigen. Kies uit verschillende transmissieopties, waaronder de AutoPower IV en TechStar CVT, voor soepele schakelingen en aanpasbare snelheden. De cabine biedt comfort met standaard verwarming en airconditioning, met optionele verbeteringen voor klimaatregeling. Met een robuuste constructie, hydraulische natte schijfremmen en een optionele fronthef, is de Challenger MT545B een betrouwbare partner op uw landbouwbedrijf. Bekijk ook de vergelijkbare Massey Ferguson 7480 voor meer informatie.