De productie-informatie van de tractor (MT535E) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Jackson, Minnesota, VS |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
No data available
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| AGCO Power |
| Vloeistofgekoeld |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo en intercooler |
| Emission control | Selective catalytic reduction (SCR) |
|---|---|
| Luchtfilter | Droog element |
| Displacement | 6.6 L |
| Boring/Slag | 108 x 120 mm |
| Emissions | Tier IV |
| Maximaal Vermogen (bruto) | 138.0 kW |
| Nominaal Vermogen (bruto) | 111.9 kW |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower VI |
|---|---|
| Type | Powershift met zes snelheden |
| Versnellingen | 24 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
| 24-versnellingen zes-traps powershift |
| Continu variabele transmissie (CVT) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. Auto-Guide 3000 |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540/1000 |
| 540/540E/1000/1000E OptOptional |
Ontdek de kracht en veelzijdigheid van de Challenger MT535E tractor, een betrouwbare machine uit de MT500E-serie, gebouwd voor veeleisende landbouwtoepassingen.Met een krachtige AGCO Power 6-cilinder dieselmotor met turbo en intercooler, levert de MT535E een indrukwekkend nominaal vermogen van 111.9 kW (150 pk) en een maximaal vermogen van 138.0 kW.Deze tractor is uitgerust met een geavanceerde gesloten-center load-sensing hydrauliek, een elektrische startmotor en een 12V startspanning, wat zorgt voor efficiëntie en gebruiksgemak.Verkrijgbaar met een zes-traps powershift transmissie (24 versnellingen vooruit en achteruit) of een continu variabele transmissie (CVT) voor traploze aanpassing, biedt de MT535E optimale flexibiliteit voor elke taak.De cabine is standaard voorzien van airconditioning en de optionele Auto-Guide 3000 technologie verhoogt de precisie en productiviteit op het veld.Met een robuust hefvermogen aan de achterzijde van 4037 kg en een voorste hefvermogen van 2812 kg, is de Challenger MT535E uw partner voor zware werkzaamheden.