De productie-informatie van de tractor (MT555B) bevat details over de fabricage.
| During official OECD testing the Challenger 555B with CVT was unable to meet the advertised 3-point lift of 13,700 pounds. |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 150 to 306 cm |
|---|---|
| 2WD Wielbasis | 308 cm |
| Hoogte (cabine) | 297 cm |
| Breedte | 205 cm |
| 4WD Wielbasis | 301 cm |
| Staaf achteras | 94 by 2489 mm |
| Bodemvrijheid (trekboom) | 39 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Spoorbreedte achter | 150 to 241 cm (short bar) |
| 4WD Spoorbreedte voor | 155 to 226 cm |
| 2WD Voorloopvlak | 162 to 210 cm |
| Staaf achteras | 94 by 2997 mm |
| Landbouw voorbanden | 420/90R30 (4WD) |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 480/80R42 |
| Landbouw voorbanden | 380/85R30 |
| 10.00-16 (2WD) | |
| Landbouw achterbanden | 520/85R42 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar 3056C |
| Vloeistofgekoelde verticale in lijn |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo |
| Koelvloeistofcapaciteit | 28.0 L |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 18.9 L |
| Vermogen | 114.1 kW |
| Compressie | 17.5:1 |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Displacement | 6.0 L |
| Emissions | Tier II |
| Koelsysteem | Viscose ventilator |
| Boring/Slag | 100 x 127 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Stationair toerental (RPM) | 800-2350 |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar CVT |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 57.9 L |
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (two-range) |
| Vier gesynchroniseerde versnellingen (1-4) in twee gesynchroniseerde groepen (laag/hoog) met een vier-snelheden (A-D) powershift op de links-handige power shuttle hendel. |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower IV |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 57.9 L |
| Koppeling | Hydraulische natte schijf |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 32 vooruit en achteruit |
| Continu variabele transmissie |
| 32-versnellingen gedeeltelijke powershift |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met verwarming en airco. Optionele pneumatische cabine-ophanging en automatische klimaatregeling. |
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch Optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| 1000@2000 | |
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
| Engine RPM | 540@1890 |
| 540/540E/1000 OptOptional | |
| Koppeling | Elektro-hydraulische natte schijf |
| 540E@1523 | |
| Type Aftakas achter | 540/1000 |
Ontdek de kracht en veelzijdigheid van de Challenger MT555B, een robuuste trekker ontworpen voor de veeleisende moderne landbouwer.Aangedreven door een betrouwbare Caterpillar 3056C motor met turbo en intercooler, levert deze machine indrukwekkende prestaties met een vermogen van 114.1 kW en een koppel van 153 pk.De transmissieopties, waaronder de AutoPower IV met gedeeltelijke powershift en de continu variabele TechStar CVT, bieden flexibiliteit en efficiëntie voor elke taak.Met een hydraulisch systeem met gesloten centrum (PFC) en een capaciteit van 70.0 L is de MT555B klaar voor zware werktuigen.De stevige constructie, optionele vierwielaandrijving en een ruime cabine met verwarming en airconditioning zorgen voor comfort en controle, ongeacht de omstandigheden.Deze tractor is een betrouwbare partner voor diverse landbouwwerkzaamheden.