De productie-informatie van de tractor (MT525E) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Jackson, Minnesota, VS |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
No data available
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| AGCO Power |
| Vloeistofgekoeld |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo en intercooler |
| Emission control | Selective catalytic reduction (SCR) |
|---|---|
| Luchtfilter | Droog element |
| Displacement | 6.6 L |
| Boring/Slag | 108 x 120 mm |
| Emissions | Tier IV |
| Maximaal Vermogen (bruto) | 130.5 kW |
| Nominaal Vermogen (bruto) | 104.4 kW |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower IV |
|---|---|
| Type | Powershift met vier snelheden |
| Versnellingen | 16 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower VI |
|---|---|
| Type | Powershift met zes snelheden |
| Versnellingen | 24 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
| 16-versnellingen vier-traps powershift |
| 24-versnellingen zes-traps powershift |
| Continu variabele transmissie (CVT) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. Auto-Guide 3000 |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540/1000 |
| 540/540E/1000/1000E OptOptional |
Ontdek de robuuste Challenger MT525E tractor, een krachtpatser ontworpen voor diverse agrarische taken. Met zijn krachtige AGCO Power motor, uitgerust met een turbo en intercooler, levert deze tractor betrouwbare prestaties, zelfs onder zware omstandigheden. De MT525E biedt flexibiliteit met verschillende transmissieopties, waaronder de AutoPower IV en AutoPower VI powershift transmissies met 16 of 24 versnellingen, en de geavanceerde continu variabele transmissie (CVT). Dit zorgt voor optimale controle en efficiëntie tijdens elke werkzaamheid. Uitgerust met vierwielaandrijving, hydraulische natte schijfremmen en stuurbekrachtiging, garandeert deze tractor veiligheid en manoeuvreerbaarheid op elk terrein. De comfortabele cabine, standaard voorzien van airconditioning en het Auto-Guide 3000 systeem, maakt lange werkdagen aangenaam. Met een indrukwekkende hefcapaciteit achter van 4037 kg en een voorste hefcapaciteit van 2812 kg, is de MT525E de ideale partner voor het zware werk. Ontdek de veelzijdigheid en kracht van de Challenger MT525E, gebouwd in Jackson, Minnesota, VS.