
De productie-informatie van de tractor (MT665B) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 152 to 223 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 307 cm |
| Bodemvrijheid | 56 cm |
| Hoogte (cabine) | 313 cm |
| Lengte | 523 cm |
| Staaf achteras | 109 by 2997 mm |
| Breedte | 299 cm |
| Landbouw voorbanden | 380/85R34 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 480/80R46 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Sisu 84ETA |
| Vloeistofgekoelde verticale in lijn |
| 6-cilinder 24-klepper |
| Diesel met turbo |
| Koelvloeistofcapaciteit | 33.7 L |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 18.9 L |
| Fuel system | Elektronische directe injectie |
| Compressie | 17.5:1 |
| Voorverwarming | 1000W koelvloeistofverwarmer OptOptioneel |
| Displacement | 8.4 L |
| Vermogen | 216.3 kW |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Boring/Slag | 111 x 145 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Stationair toerental (RPM) | 800-2350 |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 67.0 L |
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
| Type | Powershift |
|---|---|
| Versnellingen | 18 vooruit en 9 achteruit |
| Continu variabele transmissie (CVT) |
| 18-versnellingen powershift |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Cabine standaard met verwarming en airco. Optionele pneumatische cabine-ophanging en automatische klimaatregeling. |
| Four-wheel drive |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Aanhangwagenremmen | Hydraulisch Optioneel |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Engine RPM | 540@2037 |
|---|---|
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
| 1000 (1.375) | |
| 540/540E OptOptional | |
| Koppeling | Elektro-hydraulische natte schijf |
| 540E@ 1598 | |
| 1000 (1.75) | |
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
| 1000@2031 |
Ontdek de krachtige en veelzijdige MT665B tractor, een betrouwbare partner voor al uw landbouwwerkzaamheden.Met een indrukwekkend vermogen van 290 pk en een robuuste Sisu 84ETA motor is deze tractor gebouwd voor zware taken.De MT665B is uitgerust met een continu variabele transmissie (CVT) voor soepele en efficiënte prestaties, gecombineerd met een onafhankelijke aftakas achter voor maximale flexibiliteit.Het hydraulische systeem met een totale flow van 147.6 lpm en een druk van 200 bar zorgt voor krachtige bediening van aanbouwdelen.Deze tractor biedt comfort en controle met een standaard cabine voorzien van verwarming en airconditioning, plus optionele pneumatische ophanging en automatische klimaatregeling.Met een lange wielbasis en diverse bandenopties is de MT665B stabiel en geschikt voor diverse bodemomstandigheden.De MT665B is een echte alleskunner, geproduceerd door Challenger in Frankrijk, en ideaal voor zowel professionele boeren als loonwerkers die op zoek zijn naar efficiëntie en duurzaamheid.