De productie-informatie van de tractor (MT565E) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Jackson, Minnesota, VS |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 297 cm |
|---|
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| AGCO Power |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel met turbo en intercooler |
| 6-cilinder |
| Startspanning (volt) | 12 |
|---|---|
| Emission control | Selective catalytic reduction (SCR) |
| Nominaal Vermogen (bruto) | 138.0 kW |
| Luchtfilter | Droog element |
| Maximaal Vermogen (bruto) | 167.8 kW |
| Displacement | 6.6 L |
| Emissions | Tier IV |
| Boring/Slag | 108 x 120 mm |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
| Compressie | 17.4:1 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | AutoPower VI |
|---|---|
| Type | Powershift met zes snelheden |
| Versnellingen | 24 vooruit en achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | TechStar |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
| 24-versnellingen zes-traps powershift |
| Continu variabele transmissie (CVT) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. Auto-Guide 3000 |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| 540/540E/1000/1000E *With CVT transmission. | |
| Type Aftakas achter | 540/540E/1000 |
| 540E/1000E/1000 OptOptional |
Ontdek de veelzijdigheid van de MT565E, een robuuste tractor ontworpen voor diverse agrarische toepassingen.Deze krachtige machine, met een nominaal vermogen van 138,0 kW, is uitgerust met een AGCO Power 6-cilinder dieselmotor, turbo en intercooler voor optimale prestaties.Met een ruime keuze aan transmissies, waaronder de AutoPower VI powershift en de continu variabele TechStar CVT, biedt de MT565E flexibiliteit en efficiëntie voor elke taak.De onafhankelijke achteraftakas met meerdere snelheidsopties (540/540E/1000) en de hydraulische capaciteit van 26,4 GPM maken deze tractor uitermate geschikt voor diverse werktuigen.De MT565E beschikt over een comfortabele cabine met airconditioning en optionele Auto-Guide 3000, evenals hydraulische natte schijfremmen en stuurbekrachtiging voor een veilige en soepele bediening.Met een indrukwekkende hefcapaciteit achter van 6123 kg en een solide wielbasis van 297 cm, is deze tractor gebouwd voor zware werkzaamheden.