
De productie-informatie van de tractor (RC) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 15,948 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Lengte | 316 cm |
|---|---|
| Spoorbreedte achter | 111 to 203 cm |
| Gewicht | 1834 kg |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 111 cm |
| Landbouw voorbanden | 5x15 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 6x48 (steel) |
| Landbouw voorbanden | 6x20.5 (steel) |
| 7.50x10 (single-front) | |
| Landbouw achterbanden | 10x38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Waukesha |
| Vloeistofgekoelde verticale L-kop |
| Benzine |
| 4-cilinder |
| Luchtfilter | Oliebad |
|---|---|
| Displacement | 2.2 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 1425 |
| Boring/Slag | 83 x 102 mm |
| Koelvloeistofcapaciteit | 16.1 L |
| Oliecapaciteit | 4.7 L |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| De vierversnellingsbak werd standaard in 1939, tractor serienummer 4325361. |
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit |
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 4 vooruit en 1 achteruit |
| Koppeling | Mechanische natte schijf |
| 3-versnellingsbak |
| 4-versnellingsbak |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Manual steering |
| Final drives | Tandwiel (groot) |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Type Aftakas achter | 540 (1.125) |
|---|
Ontdek deze klassieke J.I. Case RC tractor uit de periode 1935-1940, een betrouwbare rijencultuur tractor. Aangedreven door een efficiënte 4-cilinder benzinemotor met een vermogen van 18 pk en een vloeistofgekoelde verticale L-kop. Deze tractor beschikt over een robuuste mechanische natte schijf koppeling en een keuze uit een 3- of 4-versnellingsbak, wat zorgt voor flexibiliteit op het land. Met tweewielaandrijving en een open bestuurdersplatform biedt deze Case RC een eenvoudige en praktische bediening. Perfect voor landbouwtoepassingen, met landbouwbanden voor zowel voor- als achterwielen en een instelbare spoorbreedte achter. Dit model is gebouwd in Racine, Wisconsin, VS, en vertegenwoordigt een solide stuk landbouwhistorie.