De productie-informatie van de tractor (MT675C) bevat details over de fabricage.
| $252,494 (2009) |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Front tread | 154 to 225 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 310 cm |
| Max gewicht | 17640 kg |
| Verzendgewicht | 10999 kg |
| Lengte | 566 cm |
| Spoorbreedte achter | 148 to 303 cm |
| Staaf achteras | 109 by 2997 mm |
| Hoogte (cabine) | 338 cm |
| Landbouw voorbanden | 480/70R34 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 520/85R46 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| De motor maakt gebruik van AGCO's e3 selectieve katalytische reductie (SCR)-systeem om stikstofoxiden (NOx) te verminderen. Een uitlaatgasrecirculatie (IEGR) versie van de motor was optioneel verkrijgbaar. |
| Diesel met turbo en intercooler |
| 6-cilinder |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
|---|---|
| Compressie | 16.7:1 |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Emissions | Interim Tier 4 |
| Koppel | 1491.6 Nm |
| Integrated exhaust gas recirculation optional (IECR) | |
| Vermogen (bruto) | 238.6 kW |
| Emission control | Selective catalytic reduction (SCR) |
| Boring/Slag | 111 x 145 mm |
| Displacement | 8.4 L |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Koppel RPM (Toerental) | 1500 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Fuel system | Elektronische hogedruk common-rail |
| Maximaal Vermogen | 261.0 kW |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Techstar CVT |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Stuurbekrachtiging |
| Cabine standaard met verwarming en airconditioning. Optionele verwarmde stoel, elektrisch verstelbare spiegels en automatische temperatuurregeling. |
| Final drives | Planetair |
|---|---|
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Front PTO | Onafhankelijk OptOptioneel |
| 540E/1000 (1.375)OptOptional | |
| Koppeling | Elektro-hydraulisch |
| Front PTO Type | 1000 (1.375) |
| Type Aftakas achter | 1000E/1000 (1.75) |
Ontdek de krachtige en veelzijdige Challenger MT675C tractor, perfect voor alle agrarische werkzaamheden. Met een indrukwekkend vermogen van 320 pk en een efficiënte 6-cilinder dieselmotor met turbo en intercooler, levert deze tractor topprestaties. De elektronisch gestuurde closed center load sensing hydrauliek met een totale flow van 174,9 lpm zorgt voor optimale inzetbaarheid van werktuigen. Geniet van comfort tijdens lange werkdagen dankzij de standaard cabine met verwarming en airconditioning, en de optionele verwarmde stoel. De robuuste constructie, met een wielbasis van 310 cm en een maximale gewicht van 17640 kg, garandeert stabiliteit en duurzaamheid op elk terrein. Deze tractor is uitgerust met een Techstar CVT transmissie voor eindeloos schakelgemak en precisie. Met een imposante achterhefcapaciteit van 12002 kg en een fronthef van 4998 kg is geen klus te zwaar. De MT675C is gebouwd in Frankrijk en vertegenwoordigt de kwaliteit en innovatie van Challenger, een deel van AGCO.